Kontaktai

spausdinti
UAB „NRG SITE“
Svajonės g. 21, Klaipėda 94101 LT
Tel.: +370 46 300 764
Faks. +370 46 219 072
El. paštas: info@nrgsite.lt


Įmonės kodas: 300516920
PVM mokėtojo kodas:  LT100002118911
Atsiskaitomoji sąskaita:  LT 82 7044 0600 0530 5589
AB SEB bankas (banko kodas – 70440)
BIC (SWIFT kodas) – CBVILT2X.


Direktorius:
Andrius Beniušis
Tel. +370 46 300 764
Faks. +370 46 219 072
Andrius@nrgsite.lt

Komercijos direktorė
(Komerciniai pasiūlymai):
Tatjana Pužienė
Tel. +370 609 18 281
Tatjana@nrgsite.lt
Vyr. buhalterė:
Soneta Mikutienė
Tel. +370 46 300 764
Mob. +370 615 98 242
Faks. +370 46 219 072
Soneta@nrgsite.lt
Technikos direktorius:
Virginijus Pečiulis
Tel. +370 46 300 764
Mob.  +370 614 61 095
Faks. +370 46 219 072
Virginijus@nrgsite.lt

Derinimo - matavimo darbų vadovas:
Juozas Valaitis
Mob. +370 611 37 537
Faks. +370 46 219 072
Juozas@nrgsite.lt

Darbų vadovas:
Valerijonas Veitas
Mob. +370 687 88 366
Faks. +370 46 219 072
Valius@nrgsite.lt
Klientų aptarnavimo skyrius:
Giedrius Barauskas
Mob.+370 686 58 665
Faks. +370 46 219 072
Giedrius@nrgsite.lt
Projektavimo skyrius:
Henrikas Nefiodovas
Tel.+370 46 247 116
Mob. +370 614 82 135
Faks. +370 46 219 072
Henrikas@nrgsite.lt

Energijos taupymo programos:
Mob. +370 617 37204
energetinisauditas@nrgsite.lt