Apie mus

spausdinti

UAB „NRG Site“ – nuo 2010 metų sėkmingai  kompleksines elektros tinklų projektavimo ir elektros įrenginių montavimo  paslaugas teikianti įmonė. Kvalifikuoti įmonės specialistai pasiruošę organizuoti visą darbų eigą nuo projektinių energetikos sprendimų paruošimo ir derinimo iki  įvairaus sudėtingumo elektros valdymo sistemų įrengimo, jų patikros ir priežiūros.

Saugumas, patikimumas ir kokybė – mūsų  sėkmės variklis. Mes dirbame  energetikos, pramonės, viešojo naudojimo, individualiuose bei kitų kategorijų ir paskirties objektuose. Naudodamiesi mūsų įmonės paslaugomis taupysite laiką ir pinigus – naudojame tik  šiuolaikinę elektros montavimo įrangą ir taikome inovacinius techninius sprendimus.

Sėkmingai bendradarbiaudami  su patikimais elektros įrangos ir medžiagų tiekėjais Lietuvoje ir užsienyje, didelės apimties ir sudėtingus elektros montavimo darbus atliekame  per maksimaliai trumpą laikotarpį.

„NRG Site“ turi visus reikalingus leidimus ir atestatus  elektros tinklų projektavimo ir elektros įrenginių montavimo paslaugoms teikti - įmonė yra atestuota LR Aplinkos ministerijoje, Valstybinėje energetikos inspekcijoje prie LR Ūkio ministerijos.

Mūsų misija –  teikti saugias, patikimas ir kokybiškas paslaugas energetikos srityje, taikyti aukščiausius klientų aptarnavimo standartus ir puoselėti atsakingą partnerystę.

Mūsų vizija –  stabilus vystymasis, pažangios technologijos ir tvirtos pozicijos Lietuvos ir užsienio rinkoje.

Mūsų vertybės: