UAB „NRG Site“

nuo 2005 metų sėkmingai kompleksines elektros
tinklų projektavimo ir elektros įrenginių
montavimo paslaugas teikianti įmonė.

Saugumas, patikimumas ir kokybė – mūsų
sėkmės variklis.

Dirbame energetikos , pramonės, viešojo naudojimo, individualiuose bei kitų kategorijų ir paskirties objektuose. Naudojame tik šiuolaikinę elektros montavimo įrangą ir taikome inovacinius techninius sprendimus, sėkmingai bendradarbiaudami su patikimais elektros įrangos ir medžiagų tiekėjais  Lietuvoje ir užsienyje.

Mūsų misija – teikti saugias, patikimas ir kokybiškas paslaugas energetikos srityje, taikyti aukščiausius klientų aptarnavimo standartus ir puoselėti atsakingą partnerystę.

Mūsų vizija – stabilus vystymasis, pažangios technologijos ir tvirtos pozicijos Lietuvos ir užsienio rinkoje.

UAB „NRG Site” yra atestuota LR Aplinkos ministerijoje, Valstybinėje energetikos inspekcijoje prie LR Ūkio ministerijos (ISO 9001:2015; ISO 14001:2015; ISO 45001:2018) ir turi visus leidimus reikalingus elektros tinklų projektavimo ir elektros įrenginių montavimo paslaugoms teikti.

 

UAB „NRG Site“

nuo 2010 metų sėkmingai kompleksines elektros
tinklų projektavimo ir elektros įrenginių
montavimo paslaugas teikianti įmonė.

Saugumas,
patikimumas ir
kokybė – mūsų
sėkmės variklis.

Kvalifikuoti įmonės specialistai pasiruošę organizuoti visą darbų eigą nuo projektinių energetikos sprendimų paruošimo ir derinimo iki įvairaus sudėtingumo elektros valdymo sistemų įrengimo, jų patikros ir priežiūros.

Saugumas, patikimumas ir kokybė

mūsų sėkmės variklis.

Mes dirbame:

Naudodamiesi mūsų įmonės paslaugomis taupysite laiką ir pinigus – naudojame tik šiuolaikinę elektros montavimo įrangą ir taikome inovacinius techninius sprendimus.

Sėkmingai bendradarbiaudami su patikimais elektros įrangos ir medžiagų tiekėjais Lietuvoje ir užsienyje, didelės apimties ir sudėtingus elektros montavimo darbus atliekame per maksimaliai trumpą laikotarpį.

„NRG Site“ turi visus reikalingus leidimus ir atestatus elektros tinklų projektavimo ir elektros įrenginių montavimo paslaugoms teikti – įmonė yra atestuota LR Aplinkos ministerijoje, Valstybinėje energetikos inspekcijoje prie LR Ūkio ministerijos.

Kvalifikuoti įmonės specialistai pasiruošę organizuoti visą darbų eigą nuo projektinių energetikos sprendimų paruošimo ir derinimo iki įvairaus sudėtingumo elektros valdymo sistemų įrengimo, jų patikros ir priežiūros. Siekiant operatyviai ir atsakingai teikti kokybiškas paslaugas įmonės klientams, išlaikyti patikimus ryšius su partneriais ir kurti saugią aplinką darbuotojams, įmonėje veikia šie padaliniai:

  • Projektavimo skyrius;
  • Gamybiniai skyriai;
  • Kabelinių movų iki 100kV kabelininkų skyrius;
  • Derintojų skyrius;
  • Darbų saugos tarnyba;
  • Klientų aptarnavimo skyrius.